Home

partea de jos împreună Marinar handbal germania liga 1 negativ Îmbogăţi Obsesie

Germania - Spania 21-23. Ambele echipe merg în grupele principale ale EHF  EURO 2022
Germania - Spania 21-23. Ambele echipe merg în grupele principale ale EHF EURO 2022

Danemarca a învins Germania și a câștigat grupa! Tabloul complet al  sferturilor de la Campionatul Mondial de handbal - Eurosport
Danemarca a învins Germania și a câștigat grupa! Tabloul complet al sferturilor de la Campionatul Mondial de handbal - Eurosport

România - Germania Live Video Online Euro handbal feminin

Mesajul Federaţiei Române de Handbal după eşecul cu Germania, scor 24-22

Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de  handbal feminin. O necunoscută în grupa României
Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin. O necunoscută în grupa României

Cine transmite la TV România - Germania, meciul din grupa principală la  Campionatul Mondial de handbal feminin
Cine transmite la TV România - Germania, meciul din grupa principală la Campionatul Mondial de handbal feminin

Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru  tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT
Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT

Germania - România 24-22. Tricolorele sunt ca și eliminate de la  Campionatul Mondial - Antena Sport
Germania - România 24-22. Tricolorele sunt ca și eliminate de la Campionatul Mondial - Antena Sport

Clasament Germania - Liga 1,2,3 fotbal Bundesliga - Baschet - Handbal -  Hochei
Clasament Germania - Liga 1,2,3 fotbal Bundesliga - Baschet - Handbal - Hochei

România și-a aflat adversarele din grupele principale de la Campionatul  Mondial de handbal! Care este programul | Handbal | iAM SPORT
România și-a aflat adversarele din grupele principale de la Campionatul Mondial de handbal! Care este programul | Handbal | iAM SPORT

Cine transmite la TV meciul România - Germania de la Campionatul Mondial

Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv  de la Campionatul Mondial | Sport.ro
Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv de la Campionatul Mondial | Sport.ro

Naționala care a eliminat România de la Campionatul Mondial de handbal  feminin, demolată în sferturile de finală
Naționala care a eliminat România de la Campionatul Mondial de handbal feminin, demolată în sferturile de finală

Programul României din grupa principală de la Campionatul Mondial! Meciul  de debut cu Germania, decisiv pentru calificare - Antena Sport
Programul României din grupa principală de la Campionatul Mondial! Meciul de debut cu Germania, decisiv pentru calificare - Antena Sport

CM handbal feminin: România, învinsă de Germania după o repriză perfectă -  Șanse minime la calificare - HotNews.ro
CM handbal feminin: România, învinsă de Germania după o repriză perfectă - Șanse minime la calificare - HotNews.ro

Video | Franța - Germania 29-21. Franța și Muntenegru merg în semifinalele  EHF EURO 2022
Video | Franța - Germania 29-21. Franța și Muntenegru merg în semifinalele EHF EURO 2022

Reacție fermă după meciul României cu Germania: ”Nu avem de unde să alegem”

Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu  Germania » Cât s-a terminat meciul
Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu Germania » Cât s-a terminat meciul

Cine transmite la tv meciul România - Germania! Este ultima confruntare a  "tricolorelor" în grupele principale la Euro de handbal feminin - Fanatik.ro
Cine transmite la tv meciul România - Germania! Este ultima confruntare a "tricolorelor" în grupele principale la Euro de handbal feminin - Fanatik.ro

Germania - România 24-22, în etapa 1 din grupele principale la CM de handbal  feminin. Jocurile Olimpice, vis spulberat pentru „tricolore” - Fanatik.ro
Germania - România 24-22, în etapa 1 din grupele principale la CM de handbal feminin. Jocurile Olimpice, vis spulberat pentru „tricolore” - Fanatik.ro

Prăbușirea României cu Germania și cauzele unui picaj. Radu Voina vine cu o  abordare interesantă despre ce s-a întâmplat la Mondialul de handbal  feminin | Sport.ro
Prăbușirea României cu Germania și cauzele unui picaj. Radu Voina vine cu o abordare interesantă despre ce s-a întâmplat la Mondialul de handbal feminin | Sport.ro

România, eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin în  proporție de 99,99% » Prestație inexplicabilă în repriza secundă cu Germania
România, eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin în proporție de 99,99% » Prestație inexplicabilă în repriza secundă cu Germania