Home

Întâlnire pereche asistent lupte greco romane suceava luptă inexact implicit

Medalie de aur pentru Adrian Agache de la CSM Suceava – Cotidianul Crai nou

Lupte Greco-romane. Rezultate deosebite pentru sportivii suceveni la Cupa  României pentru cadeți | Suceava News Online
Lupte Greco-romane. Rezultate deosebite pentru sportivii suceveni la Cupa României pentru cadeți | Suceava News Online

Sport local: Echipa LPS Suceava luptă pentru titlul național în fața  propriilor susținători » Monitorul de Suceva - joi, 13 noiembrie 2014
Sport local: Echipa LPS Suceava luptă pentru titlul național în fața propriilor susținători » Monitorul de Suceva - joi, 13 noiembrie 2014

Echipa LPS Suceava a câştigat titlul de vicecampioană naţională –  Cotidianul Crai nou
Echipa LPS Suceava a câştigat titlul de vicecampioană naţională – Cotidianul Crai nou

Turneu de lupte greco-romane dominat de botoșăneni FOTO&VIDEO

Un fost campion de lupte greco-romane și-a bătut tatăl și l-a băgat în  spital | Realitatea de Suceava
Un fost campion de lupte greco-romane și-a bătut tatăl și l-a băgat în spital | Realitatea de Suceava

Lupte Greco-romane – juniori II. Sportivii de la LPS Suceava se pot gândi  deja la turneul final | Suceava News Online
Lupte Greco-romane – juniori II. Sportivii de la LPS Suceava se pot gândi deja la turneul final | Suceava News Online

Cupa CSM Suceava la Lupte Greco-Romane | Evenimente | Orașul SUCEAVA

CSM Suceava s-a întors cu două medalii de la naționale

Centrul Olimpic Lupte Greco Romane

Lupte: România a cucerit trei medalii la greco-romane, în turneul 'Ibrahim  Moustafa' din Egipt | AGERPRES • Actualizează lumea.
Lupte: România a cucerit trei medalii la greco-romane, în turneul 'Ibrahim Moustafa' din Egipt | AGERPRES • Actualizează lumea.

Competiție de lupte greco-romane, la Rădăuţi - VIVA FM

Cupa Ștefan cel Mare la lupte greco romane | suceava.media

Lupte greco-romane - Memorialul „Constantin Tăpârjan“, ediţia I: Concurs  reuşit pentru luptătorii CS Ceahlăul, sâmbătă la Suceava -  RealitateaMedia.ro
Lupte greco-romane - Memorialul „Constantin Tăpârjan“, ediţia I: Concurs reuşit pentru luptătorii CS Ceahlăul, sâmbătă la Suceava - RealitateaMedia.ro

Participare numeroasă la „Cupa Sucevei” – Cotidianul Crai nou

Medalii obţinute la Balcaniada de Lupte greco-romane pentru Liceul cu  Program Sportiv - Monitorul de Botoșani
Medalii obţinute la Balcaniada de Lupte greco-romane pentru Liceul cu Program Sportiv - Monitorul de Botoșani

5 Februarie 2011 » Cupa CSM Suceava la Lupte Greco-Romane | Flickr

Suceava, gazda etapei finale a naţionalelor de lupte greco-romane pentru  juniori mici
Suceava, gazda etapei finale a naţionalelor de lupte greco-romane pentru juniori mici

Sport local: În 2018, luptele greco-romane din Suceava au obţinut cele mai  bune rezultate interne de după Revoluţie » Monitorul de Suceva - joi, 10  ianuarie 2019
Sport local: În 2018, luptele greco-romane din Suceava au obţinut cele mai bune rezultate interne de după Revoluţie » Monitorul de Suceva - joi, 10 ianuarie 2019

Suceava, capitala luptelor

Csm Suceava Lupte Greco Romane

Chira și Agache concurează în Turcia

Lupte greco-romane, Campionatele Naționale pe Echipe (cadeți) Argint pentru  CSȘ Bacău - Ziarul de Bacău
Lupte greco-romane, Campionatele Naționale pe Echipe (cadeți) Argint pentru CSȘ Bacău - Ziarul de Bacău