Home

Verde Astfel lipicioasă meciuri romania u21 serviciu Dezavantaj stewardesă

România U21 - Ucraina U21 0-1 | Ne-am bătut singuri și suntem OUT de la  EURO! | Sport.ro
România U21 - Ucraina U21 0-1 | Ne-am bătut singuri și suntem OUT de la EURO! | Sport.ro

România U21, remiză albă contra campioanei europene Germania U21. Ce a  declarat Emil Săndoi după ultimul amical înainte de Euro 2023. Update -  Fanatik.ro
România U21, remiză albă contra campioanei europene Germania U21. Ce a declarat Emil Săndoi după ultimul amical înainte de Euro 2023. Update - Fanatik.ro

România U21 s-a calificat la turneul final al Campionatului European, după  1-1 cu Danemarca - Stirileprotv.ro
România U21 s-a calificat la turneul final al Campionatului European, după 1-1 cu Danemarca - Stirileprotv.ro

România U21, amicale "de foc" cu Spania și Țările de Jos în septembrie!  Unde se vor disputa cele două partide - Antena Sport
România U21, amicale "de foc" cu Spania și Țările de Jos în septembrie! Unde se vor disputa cele două partide - Antena Sport

Cine transmite la TV Campionatul European de Fotbal U21. România joacă  primul meci miercuri, de la 21:45 - Alba24
Cine transmite la TV Campionatul European de Fotbal U21. România joacă primul meci miercuri, de la 21:45 - Alba24

Câte meciuri va găzdui România la Euro U21. A fost stabilit prețul  biletelor pentru partidele de la București și Cluj - Fanatik.ro
Câte meciuri va găzdui România la Euro U21. A fost stabilit prețul biletelor pentru partidele de la București și Cluj - Fanatik.ro

PRO TV și FRF, nou parteneriat pentru preliminariile EURO 2025. PRO ARENA  și VOYO vor transmite meciurile naționalei U21 | PRO TV
PRO TV și FRF, nou parteneriat pentru preliminariile EURO 2025. PRO ARENA și VOYO vor transmite meciurile naționalei U21 | PRO TV

România U21 - Albania U21 5-0 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | A  plouat cu goluri în Giulești | Sport.ro
România U21 - Albania U21 5-0 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | A plouat cu goluri în Giulești | Sport.ro

România U21 înfruntă Portugalia și Germania în 2023. Programul meciurilor

U21 spre EURO 2023 | Tricolorii termină la egalitate, scor 2-2, meciul  amical cu FC Argeș! | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2023 | Tricolorii termină la egalitate, scor 2-2, meciul amical cu FC Argeș! | Federația Română de Fotbal

ROMÂNIA U21 | Cele mai spectaculoase 10 meciuri din istoria EURO: două  meciuri ale României în top 3! | Federația Română de Fotbal
ROMÂNIA U21 | Cele mai spectaculoase 10 meciuri din istoria EURO: două meciuri ale României în top 3! | Federația Română de Fotbal

FRF a anunțat că meciurile naționalei U21 a României cu Armenia și Finlanda  se vor juca pe Giulești, respectiv la Sibiu
FRF a anunțat că meciurile naționalei U21 a României cu Armenia și Finlanda se vor juca pe Giulești, respectiv la Sibiu

Cine transmite la TV România U21 - Spania U21, debutul la EURO 2023

Cine transmite la TV meciul România U21 - Germania U21, din cadrul grupelor  Campionatului European 2021 - Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul România U21 - Germania U21, din cadrul grupelor Campionatului European 2021 - Playtech Știri

România U21 - Albania U21 5-0 | Tricolorii urcă pe locul 2 în grupa de  preliminarii pentru EURO 2025 - Eurosport
România U21 - Albania U21 5-0 | Tricolorii urcă pe locul 2 în grupa de preliminarii pentru EURO 2025 - Eurosport

4 clujeni în naţionala Under-21 a României la fotbal. Meciuri cu Albania şi  Elveţia - Cluj24.ro
4 clujeni în naţionala Under-21 a României la fotbal. Meciuri cu Albania şi Elveţia - Cluj24.ro

România U21, victorie dramatică în minutul 90+8 cu Finlanda. Matei Ilie a  adus succesul tricolorilor - Eurosport
România U21, victorie dramatică în minutul 90+8 cu Finlanda. Matei Ilie a adus succesul tricolorilor - Eurosport

România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele  pentru sferturi
România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele pentru sferturi

Victorie pentru tricolorii U21 în meciul amical cu CSA Steaua

Campionatul European: România U21- Olanda U21 1-1. Debut încurajator pentru  tricolori - Stirileprotv.ro
Campionatul European: România U21- Olanda U21 1-1. Debut încurajator pentru tricolori - Stirileprotv.ro